Ceník

  • Cena za ubytování od 1. 1. 2022 je 120 Kč (včetně DPH)/osobu/noc + poplatek z pobytu 10 Kč, celkem  tedy 130 Kč.

K ceně za ubytování se připočítá cena za spotřebované energie (elektřina, plyn a voda).

  • Snížená cena 100 Kč (včetně DPH)/osobu/noc + poplatek z pobytu 10 Kč, celkem tedy 110 Kč. (platnost od 1. 1. 2022) je od 1. října do 15. května v průběhu pracovního týdne od pondělí do pátku kromě jarních prázdnin v JMK.

K ceně za ubytování se připočítá cena za spotřebované energie (elektřina, plyn a voda). Více v záložce Ubytování.

  • Cena za samostatný třílůžkový pokoj v přízemí s koupelnou a WC je dle obsazenosti: 1 osoba 220 Kč/noc, 2 osoby 320 Kč/noc, 3 osoby 410 Kč/noc (včetně DPH) + poplatek z pobytu 10 Kč za každou osobu, (platnost od 1. 1. 2022) je stejné průběhu celého roku.

K ceně za ubytování se připočítá cena za spotřebované energie (elektřina, plyn a voda). Více v záložce Ubytování.

  • Ceny energií se řídí aktuální cenou na trhu v našem regionu.

  • Děti do tří let mají ubytování zdarma.

  • Podmínky rezervace a platba:

Podmínkou pro rezervaci je zaplacení zálohy na účet RKF Bedřichov. Rezervace je platná až po zaplacení zálohy. Zálohu zaplaťte nejpozději do 14 dnů od obdržení čísla účtu a variabilního symbolu platby na Váš email. Výši zálohy stanoví správce fary dle předpokládaných nákladů na pobyt (počet osob a spotřeba energií). Záloha bude součástí faktury a bude odečtena při konečném vyúčtování pobytu. Minimální počet ubytovaných osob je 10, o jarních a letních prázdninách 20. Fara se nepronajímá jako celek, ale výhradně na počet ubytovaných osob a totéž platí i pro platbu za ubytování. Budova není přizpůsobena k tomu, aby byly zároveň ubytovány 2 nebo více k sobě vzájemě cizí skupiny.

Platby se provádí výhradně fakturou. Již při objednání pobytu je potřeba uvést v objednávkovém emailu Vaši fakturační adresu včetně telefonu, emailu, případně DIČ. Využít můžete Rezervačního formuláře.

Do budovy se stále investuje a pokud přijedete příště, naleznete vždy něco nového. 

Těšíme se, že nás navštívíte.


Ozvěte se nám

Správce budovy: Hana Hanáková

Zavolejte nám: +420 731 717 678

E-mail: hanacka.h@seznam.cz

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!