Ubytování

V budově se může ubytovat 33 osob i s vedoucími. Budova se pronajímá vždy celá pro skupiny s minimálním počtem 10ti osob. V 1. patře jsou na spaní celkem 4 místnosti. Dvě menší 4x4m a dvě větší 4x8 m. V menších místnostech je 6+6 lůžek a ve větších 8+10 lůžek. V přízemí je vybudovaný samostatný pokoj se třemi lůžky, koupelnou a WC. Celkem je tedy 33 lůžek. Na spaní s sebou vezměte spací pytle a polštářek pod hlavu. Pod spací pytle je třeba dát vlastní prostěradla, jako ochranu molitanových matrací. Je zakázáno pod spací pytle jako podložku používat karimatky, které molitanové matrace ničí. Každý účastník musí mít vlastní přezůvky. Přiberte s sebou také lékárničku, toaletní papír a další hygienické potřeby. K dispozici je pračka.

Je zde také 14 dětských postýlek (stohovatelné jako ve školce) - aktualizace 22. března 2024.

V letních měsících červenci a srpnu je střídání skupin takto: Příjezd v sobotu po 14:00 hod. Odjezd v sobotu do 11:00 hod., t.j. opuštění všech protor budovy, dvora a zahrady.

V přízemí je k dispozici společenská místnost-jídelna, nově zařízená kuchyň se dvěma sporáky, mikrovlnná trouba a také dvě lednice s mrazícími boxy. V přízemí se dále nachází nová koupelna se třemi umyvadly a třemi sprchovými kouty.

V prvním patře jsou na spaní dvě místnosti o rozměrech 4 x 8 m, dvě místnosti o rozměrech 4 x 4 m a také další sociální zařízení. Celkem jsou k dispozici čtyři splachovací záchody a šest umyvadel. V budově je rozvedeno ústřední topení. Teplá voda z rychloohřevu plynového kotle.

Venku je k dispozici krytá terasa a také malý technický dvůr pro tři automobily. Součástí rekreačního střediska je hezky upravená zahrada, na kterou navazuje malé dětské hřiště, kde lze hrát házenou nebo malý fotbal. Za hospodářskou budovou lze využít pozemek o rozměrech fotbalového hřiště.

Od 7. června 2013 je v rekreační budově v Bedřichově k dispozici internetové připojení Wi-Fi.

Podmínky pro ubytování v rekreačním středisku v Bedřichově

Budeme vyžadovat dodržování návštěvního řádu, který obdrží při nástupu vedoucí skupiny, a podepsání protokolu o předání - převzetí fary.

Platnost od 23. 3. 2017.

Ozvěte se nám

Správce budovy: Hana Hanáková

Zavolejte nám: +420 731 717 678

E-mail: hanacka.h@seznam.cz

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!